Kontakt

Reality Krajíčková
Kollárova 3995/18
69501 Hodonín

Telefon:+420 724 886 979
E-mail:krajickova@reality-krajickova.cz
IČ:76562069
DIČ:CZ7956114276
*
*
*

* - toto pole je nutno vyplnit

Kontakt na makléře

Radka Wilkins

Radka Wilkins
realitní makléřka

Mobil: +420 602 221 054
E-mail: wilkins@reality-krajickova.cz

hovoří česky, anglicky

Profil makléře:

Po absolvování studia na SŠ jsem žila v USA, kde jsem získala nejen zdravý náhled, ale i zodpovědný přístup k práci. Ráda pracuji s lidmi, umím jim naslouchat a také poradit. Kromě makléřské práce se věnuji interierovému designu, tudíž můžu poradit s rekonstrukcí nemovitosti včetně zařízení interiéru. Jsem přesvědčená o tom, že nákup a prodej nemovitosti je nejen transakce, ale i životní změna. Můj cíl je jednoduchý. Klient musí být vždy spokojený a na prvním místě.

,, Kdo chce stavět vysoké věže, musí se dlouho věnovat základům´´

Andrea Krajíčková

Andrea Krajíčková
jednatelka společnosti

Telefon: +420 724 886 979
E-mail: krajickova@reality-krajickova.cz

Marie Padrtová

Ing. Marie Padrtová
realitní makléřka

Telefon: +420 776 584 361
E-mail: padrtova@reality-krajickova.cz

hovoří česky, anglicky

Profil makléře:

Jsem realitní specialista se zaměřením na prodej, pronájem všech druhů nemovitostí včetně pozemků. Působím v Jihomoravském kraji se specializací na oblast Břeclavska a Hodonínska. Mám zkušenosti s developerskými projekty. Reality nejsou pro mě jen prací, ale zároveň koníčkem. Neustále se vzdělávám, abych mohla klientům poskytnout to nejlepší poradenství a služby. Zabývám se homestagingem, nebo-li přípravou nemovitosti k prodeji. Klientům ráda poradím i v oblasti financování. Jsem si vědoma toho, že prodej i koupě nemovitosti jsou pro mnoho lidí životním rozhodnutím, proto přistupuji ke každému klientovi individuálně a respektuji jeho přání a potřeby. Ráda se s Vámi potkám při šálku dobré kávy a jistě najdeme způsob, jak si splnit Vaše sny.

,, S námi není nic nemožné´´

Lukáš Vindiš

Lukáš Vindiš
realitní makléř

Telefon: +420 732 503 714
E-mail: vindis@reality-krajickova.cz

hovoří česky

Profil makléře:

Rád Vám pomohu s prodejem, pronájmem nebo koupí Vaší nemovitosti i pozemku. Zajistím kompletní servis. Přenechte mi své starosti, profesionálním přístupem ušetřím Váš čas i peníze. Obchody buduji na vzájemné důvěře, výsledkem dobrého obchodu je následně naše oboustranná spokojenost. Jsem rád, že mohu vykonávat práci, která má smysl a současně mne naplňuje.

,,Musíš mít rád to co děláš, a potom se práce povznese na tvůrčí činnost´´

 

Miroslav Gajdoš

Miroslav Gajdoš
realitní makléř

Mobil: +420 606 495 884
E-mail: gajdos@reality-krajickova.cz

hovoří česky

Profil makléře:

Realitní trh je pro mě prostředím, kde se mohu seberealizovat. Při obchodu s nemovitostmi je potřeba se neustále vzdělávat. V této oblasti mohu uplatnit své zkušenosti, které jsem získal ve stavebnictví. Mým cílem je spokojenost našich klientů. Každý nový obchod je pro mě výzvou.

,, Nejdůležitější přísadou receptů na úspěch je umění vycházet s lidmi.´´

 

Naďa Kalianková

Naďa Kalianková
realitní makléř

Mobil: +420 606 677 100
E-mail: kaliankova@reality-krajickova.cz

hovoří česky, italsky

Profil makléře:

Jsem realitní specialistka působící po celé Jižní Moravě. Realitní činnost jsem vykonávala již v předešlých letech, ale vzhledem k tomu, že jsem dlouhá léta žila v Itálii, tak jsem změnila pracovní pozici, kdy jsem se začala aktivně věnovat cestovnímu ruchu. Po návratu z Itálie jsem se k realitní činnosti opět vrátila, jelikož mě tato práce velmi naplňuje a ráda vidím za sebou výsledky a hlavně spokojené klienty, kteří se opětovně vrací. Mojí specializací je prodej, pronájem domů, bytů, pozemků.
Jsem komunikativní, spolehlivá, rychle reagující na nastávající situaci.

,, Když není práce protkaná láskou, je zbytečná´´ 

Pobočky

Kancelář

Kancelář

Hlavní 51/93
69106 Velké Pavlovice
Mobil: 724886979