REZIDENCE ROTALOVA

5np-obyvak-staticky.jpg 5np-obyvak-staticky.jpg
obyvak-vystr-1.jpg obyvak-vystr-1.jpg
vyhled-vystr-2.jpg vyhled-vystr-2.jpg
kuchyn-vystr-1.jpg kuchyn-vystr-1.jpg
loznice-vystr-1.jpg loznice-vystr-1.jpg
detsky-vystr-2.jpg detsky-vystr-2.jpg
koupelna-vystr-1.jpg koupelna-vystr-1.jpg
3-1.jpg 3-1.jpg
20190710-130350.jpg 20190710-130350.jpg

REZIDENCE ROTALOVA

REZIDENCE ROTALOVA
Referenční číslo: 2
Typ projektu: Byty
Cena: od 7 000 000 Kč do 8 100 000 Kč
Poznámka: cena je konečná a zahrnuje DPH, provizi i právní servis
Zahájení výstavby: 08/2017
Plocha: 105 m2
Dispozice: 3+1 až 4+kk
Parkování: Možnost dokoupení samostatné garáže, garážové stání
Dokončení výstavby:09/2019

Kontakt na makléře

Andrea Krajíčková
+420 724 886 979
krajickova@reality-krajickova.cz

Kontakt makléře

REZIDENCE Rotalova přichází s mimořádnou nabídkou bytů pro ty zájemce, kteří  potřebují bydlet ve městě, přitom touží po klidu a pohodě  předměstského bydlení. Jedná se o byty  s mimořádným panoramatickým výhledem do klidného udržovaného vnitrobloku a na panorama města s dominantou husovického kostela.

Neopakovatelnému výhledu je podřízena i dispozice bytu s celou prosklenou jihovýchodní fasádou. Díky francouzským oknům jsou hlavní obytné prostory opticky spojeny se vzrostlou zelení  vnitrobloku  a dálkovými pohledy, které se neomrzí. Toto dispoziční řešení umožňuje přivést slunce, vzduch a  přírodu až dovnitř obytného prostoru bez  limitů ročního období. V létě můžete žít v obyváku stejně jako na terase a ani v zimě nepřijdete o krásně výhledy od stropu až k podlaze. 

Na JV stranu s celoskleněnou fasádou je orientován obývací pokoj s kuchyňským koutem, moderním kuchyňským ostrůvkem a ložnice tak, aby majitelé nebyli ani na chvilku ochuzeni od neopakovatelných pohledů ven.

Dispozice 4kk lze v případě zájmu a budoucích potřeb rodiny změnit na dispozici 3+kk odstraněním příčky a již tak velké pokoje spojit a využít luxusní výměru 41m2 jen pro obývací pokoj a kuchyňský kout. Prostor umožňuje dispoziční variantu i se zasklenou zimní zahradou. 

Součástí bytu je vstupní  hala na kterou navazují všechny další obytné a provozní prostory. Obývací pokoj a kuchyňským koutem je orientován na jihovýchod, samostatný pokoj a ložnice jsou orientovány na severozápad. Ze vstupní haly je přístupná koupelna, záchod a prostorná praktická šatní komora.

Byty jsou klasicky zděné. Byty jsou vytápěny společnou plynovou kotelnou  v 1. NP ( dům má průkaz energetické náročnosti B )  a ve standardu jsou použity kvalitní materiály. V  rámci klientských změn je možné použít individuálně zvolené materiály a zařizovací předměty.  

Kolaudace podzim 2019. Cena nabízených bytů je konečná a zahrnuje DPH, včetně provize RK.  Ke  každému bytu je garantovaná možnost dokoupení sklepa a zcela exkluzivně také samostatné garáže nebo garážového stání  ve společné garáži.


Bytový dům REZIDENCE Rotalova se nachází na ulici Rotalova na pomezí městské části Černá Pole/Husovice. Umístění bytového domu je na konci  klidné jednosměrné ulici mezi rodinnými domky  v sousedství  překrásného parku Marie Restituty s vybudovaným dětským hřištěm. Lokalita má v několika směrech výbornou dostupností do centra města  prostřednictvím spojů MHD a nabízí v pěší dostupnosti také veškerou občanskou vybavenost.

 

 

 

Bytový dům se nachází v klidné jednosměrné ulici, mezi rodinnými domky,  v blízkosti parku s výbornou dostupností do centra města. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, kulturní a sportovní využití  (ZŠ, MŠ, restaurace, obchody, kavárny, lékaři, zastávka MHD nedalekou přírodu, parky, cyklostezku vedoucí podél řeky Svitavy. )

Kraj: Jihomoravský kraj
Okes: Brno-město
Obec: Brno
Část obce: Husovice
Ulice: Rotalova

Zobrazit mapu

Číslo Dispozice Plocha Podlaží Balkón/Lodžie/Terasa/Zahrada Sklep/komora Orientace Stav Cena
0302 3+1 105 m2 1 0 m2/ 0 m2/ 0 m2 / 0 m2 Ne SZ, JV aktivní 7 000 000 Kč
0304 4+kk 105 m2 3 0 m2/ 0 m2/ 0 m2 / 0 m2 Ne SZ, JV aktivní 7 500 000 Kč