Naši spokojení klienti o nás řekli

Dobrý den,

ráda bych poděkovala p.Krajíčkové za spolupráci s hledáním našeho vysněného bytu v Brně. Dlouhou dobu jsme hledali s manželem byt, který by splňoval naše požadavky na bydlení. Absolvovali jsme nesčetný počet prohlídek přes různé RK, ale s prací p.Krajíčkové jsme byli nesmírně spokojení. Podařilo se ji najít byt, který odpovídal našim požadavkům. Její přístup byl velmi vstřícný, komunikovala s námi i ve večerních hodinách, o víkendu, což se nám u jiných RK nestalo. Někdy nám makléři ani nereagovali na naši poptávku…

Tímto moc děkujeme

S pozdravem Kuncovi


Ráda bych touto formou vyjádřila obrovské díky p.Krajíčkové Andrei, která nám prodávala byt v Brně. Od samého začátku až po konec byla naprosto profesionální, milá a vždy ochotna poradit. Díky ní se prodej uskutečnil, tak jak jsme si představovali…
Vřelé díky a hodně úspěchů v pracovním i osobním životě.

Ing.Veselá Eva


Dobrý den,

paní Krajíčková nám zprostředkovala koupi domu v Rohatci, přesto že na dům bylo zástavní právo a celkově byla koupě nestandardně složitá, tak paní Krajíčková zařídila vše potřebné s obrovským nadhledem a neuvěřitelnou ochotou a oddaností, navíc je moc milá, takže jednání sní bylo pro nás velké potěšení. Kdybych v budoucnu potřeboval něco řešit ohledně realit, tak s jistotou vím, že bych se určitě obrátil zase na paní Krajíčkovou. Posíláme velké díky za vše a přejeme spoustu spokojených klientů.

S přátelským pozdravem Kadlčkovi


Dobrý den,

již 2x jsem využila služby p.Krajíčkové a to v případě pronájmu bytu…Vždy jsem byla velmi spokojená s jejím přístupem, profesionalitou.
Vřele doporučuji!

Eva Roznosová

Jsem velmi spokojená s nabídkou služeb realitní kanceláře a konkrétně s přístupem realitní makléřky Ing.Padrtové. Její služby byly vždy solventní a dá se říci, že snad nadstandartní. Vše zajistila, vykomunikovala a především opravdu dokončila svou práci do konce - co se týká vyřízení všech náležitostí souvisejících s převodem bytu a jeho prodejem, přepisem energií. Prodej se uskutečnil během pár dní. Je to člověk na pravém místě. Vřele doporučuji.

Jana Pláteníková

Chtěl bych touto cestou poděkovat realitní kanceláři paní Krajíčkové a jmenovitě i makléřce paní Ing. Padrtové za pomoc s koupí RD v Kobylí. Velmi si cením jejího aktivního a lidského přístupu, její ochoty pomoci radou i skutkem, což vedlo ke zdárné realizaci koupě. Služby RK paní Krajíčkové mohu jedině doporučit a přeji mnoho úspěchů a dalších spokojených klientů.

Krásný den Vám přeji Mgr. Jan Bohme

Dobrý den,

využila jsem služeb realitní kanceláře paní Krajíčkové a chtěla bych vyjádřit velkou spokojenost jak s prodejem a vyřízením všech administrativních záležitostí, tak s osobním přístupem. Velký dík patří makléřce realitní kanceláře - paní Ing.Padrtové, která je ve svém oboru opravdu profesionálem. Realitní kancelář určitě doporučuji a ještě jednou moc děkuji! 

Šárka Procházková

Děkuji paní Padrtové za její profesionální přístup a příjemné jednání při pronájmu bytu na ulici Brandlova v Hodoníně. Vybrala nám spolehlivého nájemníka. Až budeme hledat dalšího, určitě se na Vás opět obrátíme.

Jaroslav Valoušek​